DOBROworkshopy

V komunitě je to lepší

Workshopy na aktuální témata pod vedením pro bono lektorů.

Nebuď na vzdělávání sám

Nabízíme DOBROworkshopy zdarma pro kohokoliv, kdo se chce potkávat

Pravidelné večerní workshopy

S úžasnými zkušenými nebo začínajícími lektorkami a lektory už od r. 2015 pořádáme večerní workshopy (téměř) každé první pondělí v měsíci – offline v Praze, nebo online. DOBROworkshopy jsou (téměř) pro každého.

Aktuálně: Jak nežít na automat, Do hlubin mozků praváků i leváků a Prevence vyhoření.

Aktuální seberozvojová témata

Pracujeme se zpětnou vazbou, kde se ptáme mj. na témata, co jsou důležitá – i proto tvoříme workshopy na míru lidem kolem nás. A tím myslíme především komunity dobrovolníků, lektorů, koučů a lídrů neziskových projektů a organizací.

Témata workshopů na sebe volně navazují, můžeš se přihlásit na všechny nebo jen na jeden, ale to by možná byla škoda, nemyslíš?

Podpůrná skupina

Někdy více, někdy méně – vždy se ale sejde prima skupina dobrovolníků, lektorů, koučů, učitelů a lídrů a dalších nadšenců vzdělávání, kteří chtějí na sobě zamakat a společně se posouvat.

Podporujeme znevýhodněné, jsme tu pro cizince se špatnou češtinou, studenty, seniory i rodiče s malými dětmi – dej nám o sobě vědět.

“Úžasná atmosféra, osobní sdílení, inspirace i úsměvy na rozdávání.

Lenka Karlíková

ACC kouč a krizový manažer

Aktuální workshopy

Jak nežít na automat, 5. 2. 2024

Jak naše automatické reakce ovlivňují naše rozhodování? Jak je můžeme měnit ve chvíli, kdy nám neprospívají? Prakticky, v malých krocích, skrze sebevnímání. S prvky pozitivní inteligence, všímavosti a sebekoučovacího přístupu. Vede koučka a mentorka Lenka Šťastná.

Online (ZOOM), 18:00-20:00
DOBROpřihláška
Pozvánka od Lenky

Do hlubin mozků praváků i leváků, 4. 3. 2024

Jak žít v souladu s přirozeným uspořádáním svého mozku a těla? Mnoho z nás žije jako praváci, ač jsou ve skutečnosti leváci. Dozvíš se, jak poznáme, že patříme mezi tzv. skryté leváky. A jak se mozky praváků a leváků liší. Vede Jan Kodad, Žij svou lateralitu.

Online (ZOOM), 19:00-20:30
DOBROpřihláška
Pozvánka od Honzy

Prevence vyhoření, 8. 4. 2024

Nestíháš nášup každodenních povinností a jsi z toho všeho často unavený? Máš spoustu rozdělaných úkolů a věnuješ se bohulibým aktivitám, ale nemáš čas na sebe a svou rodinu? Přidej se pro inspiraci, jak se o sebe lépe starat a nevyhořet. Vede Eliška Hrušovská, certifikovaná Neuroleadership koučka a frekventantka výcviku Školní metodik prevence.

Online (ZOOM), 18:00-20:00
DOBROpřihláška

Přidej se na jeden nebo všechny DOBROworkshopy

Workshopy jsou zdarma, pokud se přihlásíš, tak s tebou počítáme.

Přidej se k 900+ z nás

Přihlas se k odběru aktualit a novinek